Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
Neděle 10.09.2017, 17:00 | ZS Beroun
 

HK Easy Flyers Králův Dvůr - HC Spartak Žebrák

10:4

Góly domácí: Mikáska (Krásl, Hamada), Žáček (Vodička, Novotný), Löffelmann (Vodička), Pánek (Löffelmann), Löffelmann (Pánek), Pánek (Vacek), Hamada (Pánek, Veselý), Šnaidauf (Löffelmann), Löffelmann (Šnaidauf, Mikáska), Krásl (Šnaidauf) 

Góly hosté: BeldaLangr 2x, Bakule

HK Easy Flyers Králův Dvůr: GK: Krejčí.. O: Veselý, Vacek, Novotný, Žáček, Klimeš, Landa.. Ú: Tuček, Hamada, Pánek, Šnaidauf, Löffelmann, Vodička, Krásl, Mikáska

HC Spartak Žebrák:

Komentář
 
 
 

V posledním přípravném utkání před zahájením krajské ligy přivítal Králův Dvůr na svém hřišti tým hrající nižší krajskou soutěž. Kdo by čekal jasnou záležitost z pohledu domácích, toho by nejspíš první dvě třetiny utkání překvapily. Králův Dvůr velice rychle vedl po brankách Mikásky a Žáčka 2:0, soupeř však nesložil zbraně a do konce první třetiny nejen, že srovnal krok, ale dokonce převrátil stav utkání na svoji stranu. I ve druhé třetině se hrál poměrně vyrovnaný hokej, králův Dvůr nejprve utkání srovnal, ale hostující Žebrák šel opěv vzápětí do vedení. Obrat v utkání nastartoval výbornými individuálními akcemi Pánek. Po druhé třetině se šlo do kabin za stavu 5:4. V posledním dějství konečně hráči Králováku předvedli výkon, který se od nich očekával a v podstatě soupeři nepůjčil puk. Skóre třetí třetiny 5:0, několik okulahodících kombinací a zkompletovaný hattrick Löffelmanna znamenalo konečný výsledek 10:4.

Aktuální články
HK Easy Flyers Králův Dvůr bude hrát KLH i v sezóně 2021/2022

HK Easy Flyers Králův Dvůr bude hrát KLH i v sezóně 2021/2022

 
Ukončení hokejové sezóny 2020/2021

Ukončení mistrovských soutěží sezony 2020/2021

 
Všem přejeme Veselé Vánoce a šťastný Nový rok.

Šťastné a klidné prožití Vánočních svátků a hlavně zdraví a spoustu sil do Nového roku Vám přeje HK Easy Flyers KD. Doufáme,...

 
Z Vlašimi vezeme 3 body.
 
V sobotu 10.10. do Vlašimi
 
První vítězství v nové sezóně.
 
ZMĚNA SOUPEŘE! Tuto sobotu 26.9. se utkáme s HC Poděbrady
 
V sobotu hostíme Slaný
 
Z Kralup bohužel bez bodu
 
V sobotu hrajeme v Kralupech n. Vltavou.
 
Utkání
Muži | Sobota 26.09.2020
4. kolo
6:2
Králův Dvůr - Poděbrady
 
Muži | Sobota 10.10.2020
5. kolo
Vlašim - Králův Dvůr
 
Partneři
Město Králův Dvůr

Snadné letáky

Surtep.cz


verek


Berounský Deník


 
HK Králův Dvůr - kontakt: lucie.strouhova@esports.cz RSS