Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Královák dře na kruháči! Náročnou přípravu prokládá hokejbalem.

11.05.2017 | Patrik

HK Králův Dvůr vybojoval v uplynulé sezóně 2016/17 čtvrtfinále play off, v následující sezóně tedy rozhodně bude na co navazovat. Jak ví každý hokejový fanoušek, základem úspěšné sezóny je kvalitní letní příprava. Královák se vydal cestou oblíbených kruhových tréninků, od kterých si slibuje skvělou fyzickou připravenost hráčů před nadcházející sezónou.

Během 6 týdnů letní přípravy čeká hokejisty Králova Dvora 20 náročných tréninků. Převážnou část absolvují na Superkruháči, kde se mohou těšit na drily zaměřené především na silovou výbušnost a posílení středu těla.  Více o letní přípravě sdělil manažer klubu Marek Potěšil ,,Jsem rád, že jsme letní přípravu zahájili v hojném počtu hráčů a hned první trénink byl odmakán na 100%. Neděle a čtvrtky budeme mít kruhové tréninky - Superkruháč a úterky necháme převážně herní, čeká nás hokejbal, fotbal, tenis nebo kolo. ‘‘

Letní přípravu zahájil Králův Dvůr v neděli 8. května na Superkruháči. Už během prvního tréninku bylo patrné, že tento druh přípravy byla opravdu dobrá volba. ,, První trénink byl takový, jako první tréninky na suchu bývají, dost to bolelo. Většina z nás nevěděla, co od toho čekat, osobně jsem byl dost překvapený intenzitou a náročností, kterou trenér Michal nastavil. Věřím, že se budeme každý trénink zlepšovat a s takovou přípravou budeme skvěle nachystáni na novou sezonu, řekl bych, že nad rámec krajské ligy,‘‘ komentoval první trénink útočník HK Jiří Veber.

Hned v úterý absolvoval Královák tradiční přátelské hokejbalové utkání s místním klubem SK Kelti 2008.  Zápas se odehrával ve vysokém tempu a herně byl velmi vyrovnaný. Vítezství si nakonec vybojovali zkušenější Kelti a porazili tak HK Králův Dvůr v poměru 5:3.

 Fotky a videa z obou tréninků naleznete na facebookových stránkách klubu!

 
Aktuální články
HK Easy Flyers Králův Dvůr bude hrát KLH i v sezóně 2021/2022

HK Easy Flyers Králův Dvůr bude hrát KLH i v sezóně 2021/2022

 
Ukončení hokejové sezóny 2020/2021

Ukončení mistrovských soutěží sezony 2020/2021

 
Všem přejeme Veselé Vánoce a šťastný Nový rok.

Šťastné a klidné prožití Vánočních svátků a hlavně zdraví a spoustu sil do Nového roku Vám přeje HK Easy Flyers KD. Doufáme,...

 
Z Vlašimi vezeme 3 body.
 
V sobotu 10.10. do Vlašimi
 
První vítězství v nové sezóně.
 
ZMĚNA SOUPEŘE! Tuto sobotu 26.9. se utkáme s HC Poděbrady
 
V sobotu hostíme Slaný
 
Z Kralup bohužel bez bodu
 
V sobotu hrajeme v Kralupech n. Vltavou.
 
Utkání
Muži | Sobota 26.09.2020
4. kolo
6:2
Králův Dvůr - Poděbrady
 
Muži | Sobota 10.10.2020
5. kolo
Vlašim - Králův Dvůr
 
Partneři
Město Králův Dvůr

Snadné letáky

Surtep.cz


verek


Berounský Deník


 
HK Králův Dvůr - kontakt: lucie.strouhova@esports.cz RSS