Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nový systém krajské ligy, Královák bude hrát jako týmy NHL!

22.04.2017 | Ondřej

Ve čtvrtek 20. dubna se konal aktiv klubů Krajské ligy mužů Středočeského kraje. Na pořadu debaty všech klubových zástupců byly velké změny v herním systému krajské ligy. Díky těmto změnám se mohou fanoušci sledující krajskou ligu těšit na zcela nový systém. Ligu od ročníku 2017/18 bude hrát 16 týmů, rozdělených do dvou skupin po vzoru zámořské NHL.  Soupeři hokejistů Králova Dvora budou v západní skupině: Černošice, Mělník, Neratovice, Slaný, Rakovník, Příbram a PZ Kladno U20. Novinkou není jen systém soutěže, ale také prodloužení 3 na 3 pokud utkání základní části skončí remízou.  

„Nový systém se nám líbí, naši fanoušci se mohou těšit na více regionálních derby, než tomu bylo v minulosti,“ sdělil manažer klubu Marek Potěšil. „Věříme, že změny přispějí k zatraktivnění celé soutěže. Moc se těšíme také na prodloužení 3 na 3, máme v týmu hráče, kteří si v této herní variantě doslova libují,“ doplňuje s úsměvem.

Nový systém KLM

Základní část

Hrací systém: 2x každý s každým ve své skupině, 1x každý s každým ze druhé skupiny (dle losu). Celkem 22 utkání. V případě nerozhodného výsledku bude prodloužení 5 min. 3 na 3, poté příp. nájezdy.

Play off: 

Z každé skupiny postupují první čtyři týmy. Čtvrtfinále se odehraje ve skupinách 1-4, 2-3 a semifinále už bude propojené. Hrát se bude na 2 vítězná utkání a hrací dny budou středa, sobota, neděle. V případě nerozhodného výsledku bude prodloužení po úpravě ledu 10 min 5 na 5 a poté příp. nájezdy.

Na utkání v play off budou 2 hlavní rozhodčí z toho jeden by měl být hrazen z prostředku Středočeského hokejového svazu. (bude se ještě jednat)

Baráž:

Poslední týmy z každé skupiny a první dva týmy z KSM. 2x každý s každým a hrací dny pátek, neděle. První dva postup do KLM a zbylé dva sestup do KSM.

 
Aktuální články
HK Easy Flyers Králův Dvůr bude hrát KLH i v sezóně 2021/2022

HK Easy Flyers Králův Dvůr bude hrát KLH i v sezóně 2021/2022

 
Ukončení hokejové sezóny 2020/2021

Ukončení mistrovských soutěží sezony 2020/2021

 
Všem přejeme Veselé Vánoce a šťastný Nový rok.

Šťastné a klidné prožití Vánočních svátků a hlavně zdraví a spoustu sil do Nového roku Vám přeje HK Easy Flyers KD. Doufáme,...

 
Z Vlašimi vezeme 3 body.
 
V sobotu 10.10. do Vlašimi
 
První vítězství v nové sezóně.
 
ZMĚNA SOUPEŘE! Tuto sobotu 26.9. se utkáme s HC Poděbrady
 
V sobotu hostíme Slaný
 
Z Kralup bohužel bez bodu
 
V sobotu hrajeme v Kralupech n. Vltavou.
 
Utkání
Muži | Sobota 26.09.2020
4. kolo
6:2
Králův Dvůr - Poděbrady
 
Muži | Sobota 10.10.2020
5. kolo
Vlašim - Králův Dvůr
 
Partneři
Město Králův Dvůr

Snadné letáky

Surtep.cz


verek


Berounský Deník


 
HK Králův Dvůr - kontakt: lucie.strouhova@esports.cz RSS