Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V sobotu uvidí diváci novou posilu v brance HK

21.09.2016 | Marek Potěšil

Již v létě byl náznak toho, že by se v HK mohla objevit opět zvučná hokejová jména. A v sobotu tomu tak nastane, do branky se postaví vynikající gólman a někdejší extraligový hráč a mistr ČR MARTIN ALTRICHTER.

Na berounský zimák přijede úřadující mistr KLM 2015/16 a HK chce kolaps v posledních 10ti minutách minulého zápasu v Černošicích odčinit. Z důvodu zaneprázdněnosti Aleše Pavlů se klub dohodl na spolupráci s Martinem Altrichterem, který se postaví mezi tyče.

Martin Altrichter (* 16. listopad 1972, Jihlava) je hokejový brankář. Už v necelých 21 letech se dostal na post brankářské jedničky týmu HC Slavia Praha. V roce 1994 pomohl dokonce k postupu pražské Slavie do Extraligy. V necelých 22 letech si zachytal 1. kolo nové sezóny na ledě Pardubic. Tam inkasoval sice 6 gólů, ale nakonec dovedl tým do Play off. Tam ale ve čtvrtfinále Slavia nestačila na Kladno. Ve Vršovickém klubu odchytal ještě jednu sezónu a pak zamířil do Plzně. Po tom co se vrátil, bylo pro něj hůř. Po rozpadu hokeje v Olomouci (a tedy sestupu) přišel zkušený gólman Ladislav Blažek. Ten za následujících 5 let chytal postupně v Olomouci,Opavě, Havířově (v té době FEMAX Havířov Panthers), Žďáru nad Sázavou, Znojmě, Chomutově, Trenčíně a Löwenu.

 
Aktuální články
HK Easy Flyers Králův Dvůr bude hrát KLH i v sezóně 2021/2022

HK Easy Flyers Králův Dvůr bude hrát KLH i v sezóně 2021/2022

 
Ukončení hokejové sezóny 2020/2021

Ukončení mistrovských soutěží sezony 2020/2021

 
Všem přejeme Veselé Vánoce a šťastný Nový rok.

Šťastné a klidné prožití Vánočních svátků a hlavně zdraví a spoustu sil do Nového roku Vám přeje HK Easy Flyers KD. Doufáme,...

 
Z Vlašimi vezeme 3 body.
 
V sobotu 10.10. do Vlašimi
 
První vítězství v nové sezóně.
 
ZMĚNA SOUPEŘE! Tuto sobotu 26.9. se utkáme s HC Poděbrady
 
V sobotu hostíme Slaný
 
Z Kralup bohužel bez bodu
 
V sobotu hrajeme v Kralupech n. Vltavou.
 
Utkání
Muži | Sobota 26.09.2020
4. kolo
6:2
Králův Dvůr - Poděbrady
 
Muži | Sobota 10.10.2020
5. kolo
Vlašim - Králův Dvůr
 
Partneři
Město Králův Dvůr

Snadné letáky

Surtep.cz


verek


Berounský Deník


 
HK Králův Dvůr - kontakt: lucie.strouhova@esports.cz RSS