Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vyfaulované utkání

28.09.2015 | Marek Potěšil

Prohra na domácím hřišti přišla po skvěle rozehraném utkání, kdy jsme šli do vedení 3:1, ale svojí nedisciplinovaností Benešov vývoj otočil a raduje se z vítězství 5:4

Domácí trenér řekl: "Je neskutečné, že máme 26 trestných minut. Určitě z toho vyvodíme důsledky a budeme zbytečné prohřešky pokutovat"  

Utkání bylo hráno ve velkém tempu a z úvodního tlaku domácích nebylo vytěženo nic, naopak z ojedinělé šance doputoval puk za záda brankáře Pavlů. Domácí se nevzdali a do konce třetiny se jim vývoj podařil otočit na 2:1, když se postupně trefil Tolkner a Novotný. Velké množství přesilových her, bylo viděno na obou stranách a tento trend rozhodčích pokračoval i po přestávce, kde se "Královák" odskočil o dvě branky trefou nejlepšího hráče HK Tolknera a zdálo se, že mají nakročeno k plnému počtu bodů. Ale totální nedisciplinovanost a útočné fauly zabrzdily tlak Králodvorských. Benešovu se tímto podařilo šťastně snížit a dokonce pak vyrovnat na 3:3, ale ještě v téže minutě vybojoval puk Rendla a nabil volnému Pánkovi, který poslal Králův Dvůr opět do vedení. Hostům se podařilo vyrovnat a to z přesilovky. Domácím se nelíbilo posuzování faulů a tak přišla ostrá kritika směrem k rozhodčím, jelikož 8 dvouminutových trestů bylo příliš jak pro činovníky klubu, tak pro fanoušky, kteří museli být zpacifikováni pořadatelskou službou, aby nedošlo k napadení trojice arbitrů. 

Do závěrečné části šlo HK s jasným cílem a to nedat nejmenší šanci se nechat vyloučit, ale bohužel dva tresty (zbytečné) stačili Benešovu aby se 5 minut před koncem ujali vedení a do konce utkání nic nezměnila ani závěrečná power play.

 
Aktuální články
HK Easy Flyers Králův Dvůr bude hrát KLH i v sezóně 2021/2022

HK Easy Flyers Králův Dvůr bude hrát KLH i v sezóně 2021/2022

 
Ukončení hokejové sezóny 2020/2021

Ukončení mistrovských soutěží sezony 2020/2021

 
Všem přejeme Veselé Vánoce a šťastný Nový rok.

Šťastné a klidné prožití Vánočních svátků a hlavně zdraví a spoustu sil do Nového roku Vám přeje HK Easy Flyers KD. Doufáme,...

 
Z Vlašimi vezeme 3 body.
 
V sobotu 10.10. do Vlašimi
 
První vítězství v nové sezóně.
 
ZMĚNA SOUPEŘE! Tuto sobotu 26.9. se utkáme s HC Poděbrady
 
V sobotu hostíme Slaný
 
Z Kralup bohužel bez bodu
 
V sobotu hrajeme v Kralupech n. Vltavou.
 
Utkání
Muži | Sobota 26.09.2020
4. kolo
6:2
Králův Dvůr - Poděbrady
 
Muži | Sobota 10.10.2020
5. kolo
Vlašim - Králův Dvůr
 
Partneři
Město Králův Dvůr

Snadné letáky

Surtep.cz


verek


Berounský Deník


 
HK Králův Dvůr - kontakt: lucie.strouhova@esports.cz RSS