Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Neproměňování šancí nás stálo ztrátu bodů. Benešov si odváží všechny body.

07.11.2021 | Patrik Pánek

HK EasyFlyers KD - HC Lev Benešov 2:5 (2:3,0:2,0:0)

Branky: 9:32 T. Březina (J. Mahel, O. Klimeš), 17:00 J. Tuček (P. Pánek, T. Brém) - 2:15 J. Zderadička, 9:15 D. Kižlin (L. Netolický), 10:41 L. Netolický (P. Dušek), 29:55 L. Netolický, 36:26 V. Beran (A. Kořánek)


Vyloučení: 5:4

Využití: 0:1

Oslabení: 0:0

Rozhodčí: P. Hrčka - M. Zíka, P. Větrovský

Diváci: 62

HK EasyFlyers KD: M. Černý (J. Kucharzyk) - J. Veselý, D. Kulich, M. Žáček, M. Slabý, O. Klimeš - J. Tuček, T. Brém, P. Pánek, M. Piovarči, M. Hamada, A. Petrus, O. Šnaidauf, O. Gebhart, M. Mikáska, J. Krásl, J. Mahel, T. Březina

HC Lev Benešov: J. Štěpánek (A. Čásenský) - A. Kořánek, J. Rittig, J. Zderadička, V. Beran - O. Sládek, T. Kočí, J. Polesný, P. Dušek, M. Kohout, L. Netolický, M. Kaňka, D. Kižlin, D. Růzha


V 9.kole jsme na domácím ledě přivítali HC Lev Benešov. Hosté přijeli do Berouna posíleni s čtyř zápasovou šňůrou výher, tak jsme si byli vědomi, že musíme podat dobrý výkon, aby se podařilo benešovským Lvům šňůru překazit.

Od první třetiny jsme hráli aktivně a snažili se hosty dostat pod tlak. Jenže ve 3.minutě jsme špatně střídali a puku se ve střední pásmu zmocnil benešovský Zderadička, projel do útočného pásma a střelou z kruhu prostřelil M. Černého - 0:1. V 10. Minutě se znovu měnil stav a opět se radovali Lvi, když po vyhrané buly v útočném pásmu a rychlé střele prostřelil bránící val D. Kižlin - 0:2. Ale ještě ve stejné minutě se radoval i Královák a dostal se na kontaktní gól. Střelcem byl T. Březina, který tečoval střelu J. Mahela - 1:2. Jenže místo dalšího tlaku se v 11.minutě dostal na puk v útočném pásmu hostující L. Netolický a domácí obrana mu nechala až moc prostoru a ten střelou z vrcholu kruhu navýšil vedení Lvů na 1:3. Domácí se snažili o další kontaktní gól a když si vytvořili dost slibných šancí, tak je nedokázali proměnit. To se podařilo až v 17.minuttě, když po souhře prvního útoku se do odkryté branky trefil J. Tuček po nahrávce od P. Pánka a T. Bréma - 2:3 a za tohoto stavu se odcházelo na první přestávku.

Ve druhé třetině jsme se opět tlačili do šancí, ale v tomto zápase nebylo souzeno našim hráčům prostřelit hostujícího J. Štěpánka. A tak z protiútoků zahrozili hosté a ti si v zakončování vedli lépe. Ve 30.minutě se prosadil opět L. Netolický, když se jeho nahrávka odrazila od brusle domácího hráče a Lvi se dostali do vedení o dvě branky - 2:4. A hosté se radovali i ve 37.minutě, když se v přesilovce ranou z „první“ trefil V. Beran a uzavřel stav po 2.třetině  - 2:5.

Ve třetí třetině jsme se snažili dostat do zápasu a ještě ho zdramatizovat. Nicméně šance, které jsme si vytvořili, končili na hostujícím brankáři. Změnu nepřinesla ani hra bez brankáře a tak se bohužel nepodařilo zopakovat scénář z minulého domácího zápasu a benešovští Lvi si odvezli plný bodový zisk.

Teď nás čekají čtyři venkovní zápasy v řadě a poté poslední domácí zápas v tomto kalendářním roce, kdy přivítáme v sobotu 11.12. od 17 hodin HC Rytíři Vlašim. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.


 
Utkání
Muži | Sobota 25.11.2023
13. kolo
5:6
Králův Dvůr - Černošice
 
Muži | Sobota 02.12.2023
14. kolo
7:3
Velké Popovice - Králův Dvůr
 
Muži | Sobota 09.12.2023
15. kolo
VS.
Králův Dvůr - Benátky n. J.
 
Partneři
Město Králův Dvůr
Město Králův DvůrEasyFlyers

Surtep.cz

verek

Berounský Deník


 
© eSports s.r.o. & HK Králův Dvůr - kontakt: hkkraluvdvur@seznam.cz RSS