Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Z Popovic bez bodů. Prohráli jsme 6:2.

26.10.2021 | Patrik Pánek

HC Slavoj Velké Popovice - HK EasyFlyers KD 6:2 (2:1,1:1,3:0)

Branky: 5:23 A. Freisler (M. Vacek, M. Bícha), 13:01 T. Mareček, 29:01 D. Mocek (D. Formánek, A. Freisler), 41:32 L. Kukačka (M. Vacek), 47:24 L. Kukačka (P. Culka), 54:04 M. Málek - 16:34 A. Petrus (J. Krásl), 31:10 O. Gebhart (T. Březina, A. Petrus)


Vyloučení: 7:6

Využití: 2:1

Oslabení: 0:0

Rozhodčí: M. Soukup - R. Noga, L. Lapko

Diváci: 99

HC Slavoj Vel. Popovice: T. Lorenc (M. Žingor) - D. Mocek, T. Mareček, P. Braniš, D. Černý - D. Formánek, P. Culka, Ch. Cikánek, M. Málek, M. Bícha, L. Rejna, L. Kukačka, M. Vacek, J. Synáč, A. Mareček, A. Freisler, M. Dulovec, J. Žoha, J. Maňas

HK EasyFlyers KD: M. Černý (J. Krejčí) - D. Kulich, V. Petráček, M. Voháňka, M. Slabý, M. Žáček, O. Klimeš - M. Piovarči, J. Krásl, T. Brém, J. Tuček, M. Hamada, P. Pánek, A. Petrus, J. Mahel, T. Březina, O. Šnaidauf, O. Gebhart, M. Mikáska


V sobotu jsme se utkali ve Velkých Popovicích s domácím Slavojem. Zimní stadion ve Velkých Popovicích prošel loňský rok rekonstrukcí a tak když jsme dorazili na místo, byli jsme překvapeni. Celkově celý zimní stadion vypadal pěkně, nově opravená tribuna, nové mantinely a nové rozměry kluziště. To nás asi překvapilo nejvíce. Hřiště se zúžilo na minimum a najednou bylo jasné, že se bude hrát rychlý hokej se spoustou osobních soubojů a spousty střel.

A od začátku první třetiny tomu nebylo jinak. Domácí se do nás postili s vervou a rychlým napadáním si vytvořili několik šancí a jednu z nich proměnili v 6. minutě A. Freislerem - 1:0. My se snažili domácím v agresivitě a bruslení vyrovnat a to se nám postupně začalo dařit  a vytvořili jsme si pár šancí k ohrožení domácího brankáře. Jenže domácí byli stále povzbuzeni prvním gólem a tlačili se do častého zakončení. To jim přineslo další úspěch, když ve 14. minutě navýšil domácí skóre při přesilovce T. Mareček - 2:0. Chvilku na to jsme měli možnost přesilovky i my a v 17. minutě se jí podařilo využít A. Petrusem, když mu puk předložil J. Krásl - 2:1.

Ve druhé třetině by obraz hry podobný, šance se střídaly na obou stranách. V polovině utkání o sobě dali vědět opět domácí a to jmenovitě D. Mocek, který ve 30. minutě zvýšil vedení HC Slavoj na 3:1. Jenže hned ve 32. minutě jsme vstřelili kontaktní gól, když se po kombinaci A. Petruse a T. Březiny prosadil O. Gebhart - 3:2 a tak skončila druhá třetina.

V poslední části hry jsme bohužel vytvořili několik chyb a domácí trestali. Ve 42. Minutě se prosadil L. Kukačka a domácí odskočili opět na rozdíl dvou branek - 4:2. Ten samý hráč se opět prosadil ve 48. Minutě - 5:2. V tu chvíli i přes naší snahu bylo vidět, že domácí jsou „na koni“ a v 55. minutě přidali ještě jeden zásah M. Málkem, který upravil stav zápasu na konečných 6:2 pro domácí HC Slavoj Velké Popovice.

Nezbývá než soupeři pogratulovat k vítězství a připravit se na další zápas. Ten odehrajeme 30.11. od 17 hodin na ZS v Berouně a soupeřem nám bude HK Kralupy nad Vltavou.


 
Utkání
Muži | Sobota 25.11.2023
13. kolo
5:6
Králův Dvůr - Černošice
 
Muži | Sobota 02.12.2023
14. kolo
7:3
Velké Popovice - Králův Dvůr
 
Muži | Sobota 09.12.2023
15. kolo
VS.
Králův Dvůr - Benátky n. J.
 
Partneři
Město Králův Dvůr
Město Králův DvůrEasyFlyers

Surtep.cz

verek

Berounský Deník


 
© eSports s.r.o. & HK Králův Dvůr - kontakt: hkkraluvdvur@seznam.cz RSS