Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vítězství 4:1 nad Gripeny z Čáslavi nás vrátilo na 2. místo tabulky skupiny Západ.

10.10.2021 | Patrik Pánek

HC Čáslav - HK EasyFlyers KD 1:4 (1:4,0:0,0:0)

Branky: 9:00 O. Krpata (O. Tomek, T. Pipek) - 0:14 J Veselý (T. Brém), 1:43 T. Březina (A. Petrus, M. Žáček), 4:26 J. Tuček (M. Slabý, T. Brém), 15:23 M. Žáček (A. Petrus, J. Mahel)


Vyloučení: 6:10

Využití: 0:1

Oslabení: 0:1

Rozhodčí: J. Raška - J. Kovačík, D. Holec

HC Čáslav: M. Svoboda (J. Krištof) - F. Bílek, L. Janata, P. Grauer, O. Šlejtr, K. Kulhánek, L. Svoboda - O. Tomek, L. Muras, J. Vlach, J. Sladký, O. Krpata, M. Pipek, M. Ježek, T. Pipek, F. Navrátil, R. Krišťan, D. Barbora

HK EasyFlyers KD: M. Černý (J. Kucharzyk) - J. Veselý, D. Kulich, M. Voháňka, M. Slabý, M. Žáček, O. Klimeš - M. Piovarči, J. Krásl, T. Brém, J. Tuček, M. Hamada, J. Miška, A. Petrus, J. Mahel, T. Březiny, M. Mikáska, V. Petráček


V 5.kole jsme cestovali na led dalšího soupeře z východní skupiny do Čáslavi. Tam jsme se utkali s místními Gripeny a věděli jsme, že utkání bude velmi náročné.

Úvod utkání nám vyšel na výbornou, vyšlo nám vše na co jsme sáhli a v páté minutě jsme vedli už 3:0 a bylo vidět, že domácí jsou trochu zaskočeni úvodem utkání. Už v čase 0:14 se prosadil z levé strany J. Veselý, když mu do gólové pozice nahrál T. Brém - 0:1. Hned ve druhé minutě se Královák mohl radovat podruhé, když se trefil T. Březina po přihrávkách A. Petruse a M. Žáčka - 0:2. Za nedlouho to již bylo 0:3 pro Královák, když se před brankou nejlépe zorientoval J. Tuček, který dorazil vyraženou střelu M. Slabého. Až poté se dostali ke slovu domácí Gripeni a podařilo se jim v čase 9:00 snížit O. Krpatou. Domácím to pomohlo a snažili se dostat do zápasu. Jenže v 16. Minutě se opět prosadil Královák, jmenovitě M. Žáček a jeho střelu od modré zastavila až síť v domácí brance - 1:4. Tímto stavem skončila 1.třetina.

Ve 2.třetině se domácí snažili udělat něco s nepříznivým stavem a začaly se šance střídat na obou stranách, ale oba brankáři se činili a nepustili za svá záda ani jednu střelu a tak stav po 40. minutách byl stále 1:4 pro Královák.

Třetí třetina se odehrávala ve stejném duchu jako třetina druhá. Šancí a střel bylo na obou stranách hodně, ale vždy měli poslední slovo brankáři, kteří se postarali o to, že se skórem do konce zápasu již nezměnilo a Královák tak urval díky výbornému vstupu do utkání a skvělému M. Černému v brance další 3 důležité body do tabulky.

V dalším zápase přivítáme v sobotu 16.10.2021 na domácím ledě ZS Beroun velmi kvalitní tým HC Černošice. Přijďte se podívat a podpořit Královák. 
Aktuální články
Utkání
Muži | Neděle 29.01.2023
19. kolo
4:3
Slaný - Králův Dvůr
 
Muži | Sobota 04.02.2023
20. kolo
8:3
Hvězda Praha - Králův Dvůr
 
Muži | Sobota 11.02.2023
21. kolo
2:3
Spartak Žebrák - Králův Dvůr
 
Partneři
Město Králův Dvůr
Město Králův DvůrEasyFlyers

Surtep.cz

verek

Berounský Deník


 
© eSports s.r.o. & HK Králův Dvůr - kontakt: hkkraluvdvur@seznam.cz RSS