Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Začali jsme výhrou 4:2 nad HK Lev Slaný

12.09.2021 | Patrik Pánek


Branky: 28:39 T. Březina (J. Mahel), 50:31 M. Piovarči (P. Pánek, M. Hamada), 54:57 M. Hamada (M. Voháňka, P .Pánek), 59:08 T. Březina (A. Petrus, M. Žáček) - 26:57 J. Ludvík (P. Ujfaluši), 31:20 P. Cikánek (J. Ludvík)

Vyloučení: 3:2

Využití: 0:0

Oslabení: 0:0

Rozhodčí: P. Hrčka - P. Větrovský, P. Lukavský

Diváci: 49


HK EasyFlyers KD: M. Černý (J. Krejčí) - J. Veselý, D. Kulich, M. Voháňka, M. Slabý, M. Žáček, O. Klimeš, V. Petráček - J. Krásl, T. Brém, J. Tuček, M. Piovarči. M. Hamada, P. Pánek, A. Petrus, J. Mahel, T. Březina, O. Šnaidauf, O. Gebhart, M. Mikáska

HK Lev Slaný: L. Matoušek (B. Yildirim) - M. Malát, P. Šmatlák, J. Vostracký, P. Ujfaluši - P. Richter, M. Šimáček, L. Flieger, A. Jirák, V. Jeřábek, J. Vodička, P. Cikánek, J. Ludvík, J. Dobrovolný, S. Lapáček, D. Kožíšek


V sobotu 11.9. se po 11 měsících opět rozehrála Krajská liga hokeje Středočeského kraje a Královák v 1. kole na domácím ledě v Berouně přivítal od 17 hodin tým HK Lev Slaný.

První třetina se odehrála bez branek, i když si oba týmy vypracovali několik slibných příležitostí, ale oba brankáři své týmy podrželi. Bylo znát, že týmy byly dlouho bez zápasového rytmu a tréninku a tak se do šaten po 1. třetině odcházelo za stavu 0:0.

Ve druhé části se diváci již dočkali branek, bohužel první viděli v síti domácího týmu, kdy se prosadil ve 27 minutě hostující J. Ludvík. Netrvalo však dlouho a slavil i domácí Královák. Za necelé dvě minuty v čase 28:39 srovnal skóre Tomáš Březina, když mu tutovku předložil Kuba Mahel a Tomášovi nezbylo než dát gól a příznivci Králováku se mohli poprvé v nové sezóně radovat z gólu. Radost z vyrovnání ale trvala je do času 31:20, kdy šli hosté ze Slaného opět do vedení zásluhou P. Cikánka. Poté Královák začal přebírat iniciativu a vytvořil si optický tlak, ale hostujícího brankáře již do konce 2. třetiny nepřekonal.

V poslední části hry se Královák snažil výsledek zápasu otočit a zvýšenou aktivitou tomu šel naproti a začal sklízet
ovoce. V 51. minutě se po souhře druhého útok prosadil Milan Piovarči , když po kombinaci s Patrike Pánkem a Martinem Hamadou a srovnal na 2:2. O další 4 minuty později se o slovo přihlásila opět druhá formace, kdy po kombinaci celé pětky otočil stav zápasu ve prospěch Králováku Martin Hamada po nahrávkách Michala Voháňka a Patrika Pánka a na tabuli se objevil stav 3:2. S tím samozřejmě chtěl něco udělat hostující tým a snažil se o vyrovnání zápasu, ale vytvořené šance zlikvidoval jistý Martin Černý v domácí brance. Uklidňující pojistku v podobě čtvrté branky zařídil v čase 59:08 Tomáš Březina po asistencích Aleše Petruse a Míry Žáčka a stanovil konečný stav zápasu na 4:2.

Pak už následoval tradiční oslava vítězství a poděkování s diváky.

Fotky z utkání naleznete v sekci GALERIE.

 
Aktuální články
Utkání
Muži | Neděle 29.01.2023
19. kolo
4:3
Slaný - Králův Dvůr
 
Muži | Sobota 04.02.2023
20. kolo
8:3
Hvězda Praha - Králův Dvůr
 
Muži | Sobota 11.02.2023
21. kolo
2:3
Spartak Žebrák - Králův Dvůr
 
Partneři
Město Králův Dvůr
Město Králův DvůrEasyFlyers

Surtep.cz

verek

Berounský Deník


 
© eSports s.r.o. & HK Králův Dvůr - kontakt: hkkraluvdvur@seznam.cz RSS