Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
Neděle 10.09.2017, 17:00 | ZS Beroun
 

HK Králův Dvůr - HC Spartak Žebrák

10:4

Góly domácí: Mikáska (Krásl, Hamada), Žáček (Vodička, Novotný), Löffelmann (Vodička), Pánek (Löffelmann), Löffelmann (Pánek), Pánek (Vacek), Hamada (Pánek, Veselý), Šnaidauf (Löffelmann), Löffelmann (Šnaidauf, Mikáska), Krásl (Šnaidauf) 

Góly hosté: BeldaLangr 2x, Bakule

HK Králův Dvůr: GK: Krejčí.. O: Veselý, Vacek, Novotný, Žáček, Klimeš, Landa.. Ú: Tuček, Hamada, Pánek, Šnaidauf, Löffelmann, Vodička, Krásl, Mikáska

HC Spartak Žebrák:

Komentář
 
 
 

V posledním přípravném utkání před zahájením krajské ligy přivítal Králův Dvůr na svém hřišti tým hrající nižší krajskou soutěž. Kdo by čekal jasnou záležitost z pohledu domácích, toho by nejspíš první dvě třetiny utkání překvapily. Králův Dvůr velice rychle vedl po brankách Mikásky a Žáčka 2:0, soupeř však nesložil zbraně a do konce první třetiny nejen, že srovnal krok, ale dokonce převrátil stav utkání na svoji stranu. I ve druhé třetině se hrál poměrně vyrovnaný hokej, králův Dvůr nejprve utkání srovnal, ale hostující Žebrák šel opěv vzápětí do vedení. Obrat v utkání nastartoval výbornými individuálními akcemi Pánek. Po druhé třetině se šlo do kabin za stavu 5:4. V posledním dějství konečně hráči Králováku předvedli výkon, který se od nich očekával a v podstatě soupeři nepůjčil puk. Skóre třetí třetiny 5:0, několik okulahodících kombinací a zkompletovaný hattrick Löffelmanna znamenalo konečný výsledek 10:4.

Utkání
Muži | Sobota 09.02.2019
21. kolo
5:3
Příbram - Králův Dvůr
 
Muži | Sobota 16.02.2019, 17:00
22. kolo
Králův Dvůr - Slaný
 
Partneři
Město Králův Dvůr

Snadné letáky

ECOFRUKT


Hokej 4 vy

Spektra


Restaurant U Hradeb

Dobromysl


Vrba Elektro

Surtep


Berounský Deník


 
HK Králův Dvůr - kontakt: lucie.strouhova@esports.cz RSS