Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Body naděje

07.02.2016 | Marek Potěšil

Rychlé a hlavně velmi tvrdé utkání zvládli lépe hosté z Králova Dvora a zaslouženě si vezou tři body a naději na postup do play-off.

21. kolo | Sobota 06.02.2016, 17:30 | Vlašim
 

HC Rytíři Vlašim - HK Králův Dvůr

1:4

1:2, 0:1, 0:1

10. Matějka (Burda) - 6. Vodička, 8. Kraus (Poslešák, Veber), 26. Vodička (Vlček), 41. Hulcr (Hamada, Kraus)

Diváci: 369

HC Rytíři Vlašim: Holánek - Vondráček, Horálek, Smutný, Toula, Holada, Výborný, Muller - Matějka, Herwig, Slanina, Kočí, Burda, Jaeger, Kucharčík, Kakos, Máčala Trenéři: Slabý, Dýcka

HK Králův Dvůr: Pavlů - Veselý, Hulcr, Novotný, Novák, Vejvoda O., Žáček, Vejvoda J. - Kraus, Podlešák, Vodička, Tolkner, Vlček, Klaus, Pánek, Tuček, Hamada, Křesťan, Veber, Žemlička Trenér: Kameš

Komentář
 
 
 

Do utkání vlétl Králův Dvůr jako uragán a na domácí branku se valila jedna vlna šancí za druhou. Obětavost Rytířů, ale zabraňovala ke vstřelení branky. Bohužel někdy ta obětavost byla za hranicí pravidel, jako napadení Herwiga na Tolknera, který již ve 3.min zůstal ležet na ledě a musela se volat záchranná služba. Následnou přesilovku Královák využil Vodičkou a ujal se zaslouženého vedení a za další dvě minuty už to bylo o dvě branky, když Podlešák našel Krause a ten se nemýlil. Z ojedinělé šance vlašimských v přesilové hře se jim podařilo snížit na 1:2 dorážkou Matějky. Do dalších šancí královedvorští domácí nepustili, i přes to, že bylo na jejich straně několik přesilovek.

Ve druhé třetině se domácím vůbec nedařilo, ale HK z velkého tlaku dokázalo vytěžit pouze jednu branku a byl to opět Vodička, jemuž na střelu z voleje nahrál Vlček. Utkání bylo v rukou Králova Dvora a ten šel za třemi body velice jednoznačnou převahou.
Ani ve třetí části se nic nezměnilo krom skóre, které ve 41.min. navýšil Hulcr. Vlašim nenašla na dobře připravené hosty žádný recept ani při čtyřech přesilovkách, které byli v těsném sledu za sebou, tak utkání skončilo jasnou výhrou Králova Dvora 4:1 a s nadějí na postup mezi osmičku, kteří si to rozdají v play-off.
Body musíme potvrdit i v posledním kole na domácím ledě, kde přivítáme HC Rakovník. Utkání se bude hrát v sobotu 13.2.2016 od 17:30 na zimním stadionu v Berouně. 
Přijďte hokejisty podpořit do hlediště a případně jim poděkovat, pokud by to nedopadlo s postupem do vyřazovací části, oni budou vaší účast na tomto utkání potřebovat ze všech zápasů nejvíce.

 
 
 
Ohlasy

 
 

"Super výkon na všech pozicích, ale ještě to neznamená nic. Vítězství ve Vlašimi bylo nutností v boji o play-off, ale ani výhra v posledním kole s Rakovníkem nám nemusí pomoci k postupu, ale uděláme pro to vše. Tímto bych rád pozval diváky povzbudit naše kluky v posledním utkání základní části. 400 diváků a plný stadion ve Vlašimi je něco nádherného a pro domácí tým je to vždy veliká pomoc." řekl Vladimír Kameš 

Utkání
Muži | Sobota 09.02.2019
21. kolo
5:3
Příbram - Králův Dvůr
 
Muži | Sobota 16.02.2019, 17:00
22. kolo
Králův Dvůr - Slaný
 
Partneři
Město Králův Dvůr

Snadné letáky

ECOFRUKT


Hokej 4 vy

Spektra


Restaurant U Hradeb

Dobromysl


Vrba Elektro

Surtep


Berounský Deník


 
HK Králův Dvůr - kontakt: lucie.strouhova@esports.cz RSS