Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Šance na play-off stále žije

31.01.2016 | Marek Potěšil

Výhrou 7:4 nad HK Lev Slaný stáhl Královák bodovou ztrátu svých nejbližších soupeřů v tabulce na dva body

20. kolo | Sobota 30.01.2016, 17:30 | Beroun
 

HK Králův Dvůr - HK Lev Slaný

7:4

2:0, 4:2, 1:2

Branky a asistence HK: Podlešák (Novotný, Kraus), Vodička (Hulcr, Žácek), Novotný (Podlešák, Kraus), Tolkner (Novák, Krejčí), Hamada (Šroubek, Šnaidauf), Tolkner (Vejvoda J., Klaus), Vlček (Novák, Novotný)
Branky a asistence Slaný: Lapáček (Průcha), Kubinčák (Lapáček), Kubinčák (Novák, Dvořák), Hampl (Macháček)
Rozhodčí: Dundr - Holý, Řešátko
Vyloučeni: 6:2
Využití: 1:1
Průběh utkání: 4:0, 4:2, 6:2, 6:4, 7:4

Diváci: 162

HK Králův Dvůr: Krejčí - Veselý, Hulcr, Novotný, Žáček, Vejvoda J., Vejvoda O., Špaček - Kraus, Podlešák, Vodička, Pánek, Klaus, Vlček, Novák, Tolkner, Veber, Šnaidauf, Hamada, Šroubek

HK Lev Slaný: Srp - Frolík, Vostracký, Hlavatý, Dvořák - Cigánik, Průcha, Lapáček, Novák, Vránek, Hampl, Kubinčák, Macháček, Kratochvíl, Šelicha

Komentář
 
 
 

Před utkáním již bylo jasné, že v domácí brance nastane změna, jelikož střevní problém nepustil Aleše Pavlů do branky a tak po delší době nastoupil Krejčí od začátku utkání. Pro zachování šance se dostat do osmičky týmů, kteří budou hrát play-off se i domácí do soupeře zakousli jako lvi (i když by to mělo být naopak), ale slánští lvi byli půlku utkání bezzubí a z první branky se radovali až ve 29.min, ale to už domácí vedli o čtyři góly. Za stavu 4:2 Královák odskočil opět na rozdíl čtyř branek a poté nechal lehce zkorigovat Lvi na 6:4, ale více oslabení hosté už nezvládli a na konečný stav 7:4 pečetil po několika zápasovém gólovém půstu Láďa Vlček. V domácí sestavě se objevil Martin Podlešák, který avizoval, že sezóna pro něj nejspíš skončila, ale nechtěl nechat Královák ve štychu a byl velkou oporou a v utkání si připsal branku a asistenci. Velkou posilou pro HK bude i Václav Klaus, který odehrál své první utkání v domácím dresu. 

 
 
 
Ohlasy

Hlavní trenér HK Vladimír Kameš: "Již při rozbruslení jsem viděl, že soupeř přijel v malém počtu hráčů, ale i tak jsme nechtěli nic podcenit a po debaklu v Popovicích jsme potřebovali naplno bodovat a to se povedlo, jen mne stále znepokojuje hra v našem obranném pásmu a počet inkasovaných branek. Jinak samozřejmě klukům musím poděkovat."

 
 

Manažer HK Lev Slaný František Ptáček: "Je těžké proti vašemu týmu uhrát nějaké body, pokud k utkání nastoupíme pouze ve 13 hráčích. Tímto přístupem se o play-off nebojuje. Musím poděkovat opět starým pardálům, kteří nás táhnou celou sezónu a tak tomu bylo i dnes."

Utkání
Muži | Sobota 09.02.2019
21. kolo
5:3
Příbram - Králův Dvůr
 
Muži | Sobota 16.02.2019, 17:00
22. kolo
Králův Dvůr - Slaný
 
Partneři
Město Králův Dvůr

Snadné letáky

ECOFRUKT


Hokej 4 vy

Spektra


Restaurant U Hradeb

Dobromysl


Vrba Elektro

Surtep


Berounský Deník


 
HK Králův Dvůr - kontakt: lucie.strouhova@esports.cz RSS