Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dva body z Mělníka trefil Tuček

10.01.2016 | Marek Potěšil

350 platících diváků vidělo velmi dramatickou bitvu, kdy Královák chtěl navázat na vynikající výsledky z posledních kol. Po 60. minutách si obě mužstva rozebrali po bodu za remízu 2:2 a následující samostatné nájezdy už byla loterie, kterou lépe zvládl Králův Dvůr, díky Tučkově trefě a bezchybnému Aleši Pavlů v brance.

17. kolo | Sobota 09.01.2016, 17:30 | Mělník
 

HC Junior Mělník - HK Králův Dvůr

2:3 sn

0:0, 1:1, 1:1 - 0:1

28. Křesťan (Pánek, Tuček), 30. Šubrt (Příhoda), 48. Douda (Příhoda), 50. Tuček (Novotný), rozhodující nájezd Tuček


Vyloučení: 4:4
Využití: 1:1
Rohodčí: Mrázek - Řešátko, Fruhauf

Diváci: 350

HC Junior Mělník: Vokurka - Fiala, Krejsa, Prejza, Pokorný, Vernek, Příhoda, Douda, Šubrt, Vočadlo, Kratochvíl, Kašák, Chvátal, Nesládek, Novotný, Kubica, Fedymycz, Havel, Šícha

HK Králův Dvůr: Pavlů - Veselý, Hulcr, Novotný, Žáček, Vejvoda J., Vejvoda O., Kraus, Vlček, Vodička, Veber, Tolkner, Novák, Tuček, Pánek, Křesťan, Hamada, Žemlička, Šnaidauf

Komentář
 
 
 

Domácímu celku se před tímto utkání vrátilo do sestavy několik zraněných hráčů a tak se do hostů od první minuty pořádně zakousli a vynutili si i první přesilovku po faulu Žáčka. Tuto přesilovku hosté přestáli i přes dvě velké šance Tomáše Doudy (bývalí hráč HK), kterému nabíjel do šancí Příhoda, ale Pavlů v brance HK byl pozorný a to i při samostatném úniku Příhody. Královák se do první vážnější šance dostal až v polovině utkání, ale situaci tři proti jednomu překombinovali. V závěru třetiny se vyznamenali brankáři na obou stranách, především domácí Vokurka předvedl dva vynikající zákroky po šancích Vlčka a Vebera.

Mělník opět ve druhé třetině začal náporem, ale Pavlů byl stále pozorný. Ve 28. minutě to byl nejlepší hráč hostů Tuček, který udržel puk na hokejce i přes to, že na něm vyseli dva domácí hráči a předal ho Pánkovi, který z první našel volného Křesťana před brankou a ten pohotově poslal Králův Dvůr do vedení. Radost ze vstřelené branky netrvala dlouho, když domácí využili ve 30. min přesilovou hru po kombinaci Příhody a střílejícím Šubrtem 1:1 V poslední minutě jel na osamoceného Vokurku králodvorský Vlček, ale neuspěl.
Závěrečná třetina byla opatrná z obou stran, ale přesto utkání mělo vysoké tempo a čekalo se, kdo vstřelí branku a bude tak blízko k bodovému zisku. A byl jím domácí celek, který ve 48. minutě poslal do vedení Douda po akci Příhody, který napodobil hostujícího Tučka ze druhé třetiny. Utkání se hrálo velice čistě a přesto tvrdě, ale po jednom střetu domácího Verneka s Křesťanem byla nabídnuta přesilovka hostům, kteří ji v 50. min zužitkovali. Novotný našel volného Tučka a ten měl dostatek času k vymetení horního rohu Vokurkovi branky. Poté se znovu Tuček na jedné a Douda na druhé straně ocitli v dobrých šancích, ale oba brankáři předvedli krásné zákroky a tak utkání skončilo spravedlivou remízou a o vítězi tak rozhodli až samostatné nájezdy, vekterých padla pouze jedna branka a o tu se postaral hráč HK Tuček, který tak završil svůj výborný výkon a Královu Dvoru zajistil 2 body.

Příští utkání sehraje Královák doma a to v sobotu 16.1.2016 od 17:45 přivítá HC Příbram.

 
 
 
Ohlasy

 
 

"Do každého utkání jdeme s pokorou k soupeři, ale na ledě momentálně předvádíme velice dobré výkony a držíme se s menším odstupem za osmou příčkou, která zaručuje play-off. Do konce základní části máme ještě pět kol a tak je stále o co hrát a věřím, že kluci to zvládnou" řekl Vladimír Kameš

Utkání
Muži | Sobota 16.02.2019, 17:00
22. kolo
Králův Dvůr - Slaný
 
Muži | Neděle 25.08.2019, 18:00
VS.
Příbram - Králův Dvůr
 
Partneři
Město Králův Dvůr

Snadné letáky

ECOFRUKT


Hokej 4 vy

Spektra


Restaurant U Hradeb

Dobromysl


Vrba Elektro

Surtep


Berounský Deník


 
HK Králův Dvůr - kontakt: lucie.strouhova@esports.cz RSS