Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
1. kolo | Sobota 12.09.2015, 17:30 | Beroun
 

HK Králův Dvůr - HC Poděbrady

8:6

2:1, 3:3, 3:2
Diváci: 231

HK Králův Dvůr: Pavlů (Krejčí), Veselý, Novotný, Vlček, Vejvoda J., Vacek, Landa, Kraus, Podlešák, Tolkner, Pudhorocký, Hamada, Rendla, Pánek, Tuček, Křesťan, Šnaidauf, Žemlička, Klimeš

HC Poděbrady:

Komentář
 
 
 

Do utkání vlétlo mužstvo Králova Dvora jako uragán a po velkých šancích Pudhorockého, Tolknera a Vlčka rozvolnil tyč Podlešák, ale na branku se stále čekalo. Pohledné akce, které si HK vytvářelo, dostalo diváky do varu a branka visela ve vzduchu, ale přišel šok. Poděbrady stačily pouze vyhazovat puky ze své třetiny a po jednom vyhození chtěl puk rozehrát domácí golman Pavlů, ale jeho obrovská hrubka nabídla hostům vstřelení úvodního gólu v 7. min. Procházkou I. O čtyři minuty později se radovali domácí z první branky v krajské lize a předvedla se první formace nádhernou kombinací po ose Tolkner, Podlešák a střelec Kraus. V čase 10:57 přišlo první vyloučení u hostujícího týmu. Bohužel přesilovka nebyla využita i přes obrovské šance, kdy cinkaly pouze tyče. Běžela 16. min. a HK šlo do vedení a opět se trefil Kraus, kterého vybídl ke skórování Tolkner. Výsledkem 2:1 skončila 1. třetina, ale šancí se mohlo proměnit daleko více.

Hosté se z tlaku dostali celkem rychle, když začali hrát více do těla a napadali domácí hráče při rozehrávce a ve 22. min. se jim podařilo vyrovnat na 2:2 Jelínkem. Ve 25. min. dokonce šli do vedení, když Skokan překonal Aleše Pavlů potřetí. Neuběhla ani minuta a Rendla vyrovnal na 3:3, když dorazil odražený puk z nájezdu Hamady. Poté přišla série vyloučení na obou stranách a po uklidnění hry, začaly padat branky. Tuček zachytil puk ve středním pásmu a posunul ho Křesťanovi a ten Pánkovi, který našel najetého Tučka a vedli jsme 4:3. Radost trvala pouze minutu, když hosté využili přesilovku Loffelmannem. Vypadalo to, že se půjde do kabin za nerozhodného stavu 4:4, ale zbloudilá střela Veselého skončila k překvapení všech v brance a HK opět odskočilo na 5:4.

V úvodu třetí části Královák dvakrát skóroval, nejprve Křesťan přesně přihrál Pánkovi a ten vymetl šibenici  a o minutu později se poprvé v dresu Králova Dvora prosadil Martin Podlešák a zvýšil na 7:4, což se zdálo být rozhodující. Hosté ale bojovali a tlačili se do šancí. Trefili se v 52. min. a za stavu 7:5 ještě přidali na tempu, ale domácí se nechtěli jen bránit a tak se hrálo nahoru dolu a velmi tvrdě, někdy až za hranicí pravidel. V 57. min. se vhazovalo v obraném pásmu HK a ihned po buly se k puku dostal Loffelmann a střela, která mu nesedla skončila v brance domácích. Dramatická koncovka se protahovala a závěrečné tři  minuty se hrály skoro čtvrt hodiny. Nakonec se hosté odhodlali pro hru bez brankáře a prázdnou branku trefil 11 vteřin před závěrečnou sirénou Podlešák. Důležité tři body v úvodním utkání byly na světě.

Pohledný zápas, hodně branek, hodně diváků (skvělých).

Utkání
Muži | Sobota 08.12.2018, 17:00
13. kolo
4:7
Králův Dvůr - Černošice
 
Muži | Sobota 15.12.2018, 17:00
14. kolo
VS.
Králův Dvůr - SK Sršni
 
Partneři
Město Králův Dvůr

Snadné letáky

ECOFRUKT

Auto Masarik

Hokej 4 vy

Spektra

Tegamo

Techniserv

Restaurant U Hradeb

Dobromysl


Vrba Elektro

CMS Consulting

Surtep


Barvy Laky KompletRelax Radio

Berounský Deník


 
HK Králův Dvůr - kontakt: lucie.strouhova@esports.cz RSS