Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nový systém krajské ligy, Královák bude hrát jako týmy NHL!

22.04.2017 | Ondřej

Ve čtvrtek 20. dubna se konal aktiv klubů Krajské ligy mužů Středočeského kraje. Na pořadu debaty všech klubových zástupců byly velké změny v herním systému krajské ligy. Díky těmto změnám se mohou fanoušci sledující krajskou ligu těšit na zcela nový systém. Ligu od ročníku 2017/18 bude hrát 16 týmů, rozdělených do dvou skupin po vzoru zámořské NHL.  Soupeři hokejistů Králova Dvora budou v západní skupině: Černošice, Mělník, Neratovice, Slaný, Rakovník, Příbram a PZ Kladno U20. Novinkou není jen systém soutěže, ale také prodloužení 3 na 3 pokud utkání základní části skončí remízou.  

„Nový systém se nám líbí, naši fanoušci se mohou těšit na více regionálních derby, než tomu bylo v minulosti,“ sdělil manažer klubu Marek Potěšil. „Věříme, že změny přispějí k zatraktivnění celé soutěže. Moc se těšíme také na prodloužení 3 na 3, máme v týmu hráče, kteří si v této herní variantě doslova libují,“ doplňuje s úsměvem.

Nový systém KLM

Základní část

Hrací systém: 2x každý s každým ve své skupině, 1x každý s každým ze druhé skupiny (dle losu). Celkem 22 utkání. V případě nerozhodného výsledku bude prodloužení 5 min. 3 na 3, poté příp. nájezdy.

Play off: 

Z každé skupiny postupují první čtyři týmy. Čtvrtfinále se odehraje ve skupinách 1-4, 2-3 a semifinále už bude propojené. Hrát se bude na 2 vítězná utkání a hrací dny budou středa, sobota, neděle. V případě nerozhodného výsledku bude prodloužení po úpravě ledu 10 min 5 na 5 a poté příp. nájezdy.

Na utkání v play off budou 2 hlavní rozhodčí z toho jeden by měl být hrazen z prostředku Středočeského hokejového svazu. (bude se ještě jednat)

Baráž:

Poslední týmy z každé skupiny a první dva týmy z KSM. 2x každý s každým a hrací dny pátek, neděle. První dva postup do KLM a zbylé dva sestup do KSM.

 
Aktuální články
Easy Flyers Králův Dvůr – HC Buldoci Neratovcice 2:1

Druhou výhru v sezóně vybojoval Králův Dvůr až ve třetí třetině, když otočil skóre a zvítězil...

 
Easy Flyers Králův Dvůr – SK Sršni Kutná Hora 3:2

Královák zlomil smolnou sérii porážek a vybojoval první vítězství v sezóně.

 
Easy Flyers Králův Dvůr – HC Lev Slaný 1:5

V rámci druhého kola Krajské ligy mužů přijel prověřit formu Králova Dvora Lev Slaný. Oba kluby před sezónou řešili změnu na...

 
Z Rakovníku bez bodu
 
HC Příbram – Easy Flyers Králův Dvůr 5:4
 
PZ Kladno – Easy Flyers Králův Dvůr 4:3 po s.n.
 
Novým trenérem hokejistů Králova Dvora se stal Jan Kruliš
 
Změny v HK Králův Dvůr: Nové vedení a nový název klubu!
 
Královák dře na kruháči! Náročnou přípravu prokládá hokejbalem.
 
Konec po boji
 
Utkání
Muži | Sobota 14.10.2017, 17:00
6. kolo
2:1
Králův Dvůr - Buldoci Neratovice
 
Muži | Sobota 21.10.2017, 17:00
7. kolo
VS.
Mělník - Králův Dvůr
 
 
HK Králův Dvůr - kontakt: lucie.strouhova@esports.cz RSS