Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

I po velkém úsilí, Králův Dvůr nepřekonal na domácím ledě Jesenici

11.10.2015 | Adéla Radvanská

Domácí utkání a opět bez bodů.

Již v čase 1:09 byla vstřelena první branka hostujícího kádru HC Jesenice, kvůli chybě domácí obrany. Po této brance se začali fanoušci bouřit a usilovným hlasitým křikem začali podporovat domácí kádr. Branku, ale i přes veškerou snahu HK v první třetině nevstřelilo.  

Ve 26. minutě jel Josef Toma sám na bránu, ale zakončení nedopadlo dle očekávání. O pár minut později došlo k vyloučení domácích a Jesenice využila přesilovky. Agresivní hrou před bránou dorazili puk do odkryté brány domácích a zvyšují skóre na 0:2.  

Domácí tým trápí střelecká potence a tak by mohla napomoci následná přesilovky 5 na 3, která pokračovala z velké části i ve 3. třetině.

Bohužel přesilová hra se vůbec nepovedla a co víc, nevstřelilo se ani jednou na branku výborného Příhody v brance Jesenice. Ve 46. minutě přišla opět velká šance Králova Dvora, ale ani tato využitá nebyla. Tým domácích v oslabení v 51. minutě po krásné akci po ose Hamada, Vlček a zakončující Veber snižují na 1:2.

V 54. minutě měli hosté obrovskou šanci navýšit skóre, ale díky výbornému zákroku, který předvedl brankář Pavlů zůstal stav nezměněn. V největším tlaku dostáváme trest na 2+2 min ( velmi nespravedlivě ) a šance na vyrovnání jsou mizivé. I přes velkou snahu a bojovnost se stav nezměnil a tak si Jesenice odváží plný počet bodů.

   

Skóre: 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) 

Branky: 2. minuta Zemánek;  32. minuta Hrdina (Zemánek, Mahel);  51. minuta Veber (Vlček, Hamada)  

Vyloučeni: 7:5 + 10 Suchánek (Jes)

Využití: 0:1

V oslabení: 1:1 Střely: 37:26

Rozhodčí: Kučera, Větrovský, Čajan

Diváků: 122   

Sestava:  Pavlů (Krejčí), Novotný, Veselý, Vejvoda J., Vejvoda O., Landa, Vacek, Vlček, Kraus, Podlešák, Křesťan, Véber, Tolkner, Hamada, Rendla, Klimeš, Toma, Šnaidauf.

 
Aktuální články
Utkání
Muži | Sobota 10.11.2018, 17:00
9. kolo
1:4
Králův Dvůr - Velké Popovice
 
Muži | Sobota 24.11.2018
11. kolo
VS.
Slaný - Králův Dvůr
 
Partneři
Město Králův Dvůr

Snadné letáky

ECOFRUKT

Auto Masarik

Hokej 4 vy

Spektra

Tegamo

Techniserv

Restaurant U Hradeb

Dobromysl


Vrba Elektro

CMS Consulting

Surtep


Barvy Laky KompletRelax Radio

Berounský Deník


 
HK Králův Dvůr - kontakt: lucie.strouhova@esports.cz RSS